Ty pravé dětské sluneční brýle :-)

Ty pravé dětské sluneční brýle :-)

Sluneční brýle pro děti.

Ochrana dětí před UV zářením je neustále podceňována. Odborníci tvrdí, že většina lidí obdrží hlavní dávku ultrafialového záření před dovršením 18. roku života, což přispívá k rozvoji šedého zákalu a jiných očních onemocnění. Děti tráví spoustu času venku na přímém slunci, a proto potřebují ochranu před slunečním zářením více nežli dospělí. Větší citlivost dětí na slunce je dána tím, že nezralá oční čočka je transparentnější a snadněji propouští UV záření, které může poškodit sítnici. Čím více času je dítě vystaveno UV paprskům, tím větší je pravděpodobnost, že bude mít v dospělosti problémy se zrakem.

Výběr dětských slunečních brýlí

Nabízíme Vám široký výběr slunečních brýlí pro děti od narození až po teenagery. Všechny naše sluneční brýle zajišťují 100% UVA a UVB ochranu.
Jsou pohodlné, lehké a díky měkké gumě na nosníku a na stranicích pevně drží na obličeji. Široké stranice stíní oči dostatečně ze všech úhlů, zároveň však nebrání ve výhledu do stran a dolů. Tím, že brýle dobře přiléhají, chrání zrak také před větrem.

Design slunečních brýlí

V dnešní době by už neměl být žádný problém s výběrem vhodných slunečních brýlí, které budou těšit nejen rodiče, ale také jejich dítě.
Nabízíme Vám brýle mnoha stylů – elegantního vzhledu, brýle sportovního vzhledu i barevné plastové brýle. Ty jsou doplněny různými dětskými motivy (kytičky, srdíčka, auta…). Naše kolekce dětských slunečních brýlí jsou určeny pro děti od 0 roku do 15 let. Zajišťují absolutní pohodlí, celkovou funkčnost a kvalitní ochranu očí. Nabízíme také mnoho doplňků, jako jsou například pouzdra která jsou dodávána zdarma a designově shodná s obrubami z našich kolekcí.

Nejlepší volba
Sluneční brýle NanoSol a Nanohands s čočkami BlueBlock chrání před škodlivými paprsky modrého světla a napomáhají tak v budoucnosti zabránit vzniku AMD (makulární degenerace související s věkem) a dalším chorobám. Čočky umožňují ostré a přirozené vnímání barev.
Sluneční brýle Centrostyle vynikají svojí pružností a bezpečností.

Ekonomicky výhodné sluneční obruby Centrostyle a 3F

Na výběr čočky samozabarvovací, s polarizací, zrcadlovkou, BleuBlock filtrem ….. prostě vše na co si vzpomenete

Kolekce Nanohands pro “frajery” a “parádnice”

Sdílejte tento článek