MAKE-UP brýle

MAKE-UP brýle

Žena, která se chce nalíčit a přitom nosí dioptrické brýle má problém se s těmi štětečky a kartáčky dostat pod zorníky skel. Když brýle odloží, aby měla volný přístup k okolí oka, tak zase nic nevidí.

Tento problém mohou velmi elegantně vyřešit naše make-up brýle.

Mají oboustranný nosník, vyklápěcí dioptrická skla a rovné, nezahnuté stranice. Takto konstruované brýle mohou být na obličeji ve dvou polohách. To znamená, že v jedné poloze může  dáma zorníky brýlí odklápět nahoru a malovat si řasy na spodním víčku, ve druhé poloze po převrácení brýlí „vzhůru nohama“ může žena zorníky brýlí odklápět dolů a malovat si řasy na horním víčku.

Make-up  brýle s kódovým označením 14194-14196 se dodávají s dioptrickými zorníky v hodnotách +2.00, +2,50 a +3.00 v tmavě růžové barvě nebo s možností zabroušení na míru u Vašeho optika (kód 14192).

Součástí brýlí je malý šroubovák k utažení šroubků na vyklápěcím mechanismu. Vše je uloženo v průhledném pouzdře uzavíraném na zip, které je opatřeno malým poutkem k zavěšení. Umělohmotný háček s přísavkou je též součásti setu.

Brýle s pouzdrem můžete pověsit na zrcadlo a mít vše okamžitě po ruce bez zbytečného prohledávání šuplíků a kapes.

ZDE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NEBO ZAKOUPIT BRÝLE K LÍČENÍ

Sdílejte tento článek